ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ЛІЦЕЮ З ЛІЦЕЇСТАМИ ТА ВИХОВАТЕЛЯМИ НОК КВЛ

14 вересня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею, де відбулася зустріч з ліцеїстами пільгової категорії та вихователями 7 та 8 навчальних рот.

Ігор Володимирович перевірив рівень знань  з англійської мови у юнаків 8 навчальної роти. Ліцеїсти розповіли генерал-майору про подальші плани продовжити навчання у КВЛ, вступити до вищих військових навчальних закладів, стати офіцерами Збройних сил України. Переважна більшість хлопців хоче пов’язати своє майбутнє зі службою у морській піхоті та десантно-штурмових військах. На завершення бесіди керівник КВЛ пригостив богунівців солодощами.

Після зустрічі з ліцеїстами вихователі 7 та 8 навчальних рот мали змогу поспілкуватися з начальником ліцею та звітувати перед ним за навчальний 2017-2018 рік.

По закінченню зустрічі генерал-майор Гордійчук І.В. побажав ліцеїстам успіхів у вивченні англійської мови та інших навчальних дисциплін.