ТРАДИЦІЙНИЙ ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У КВЛ

31 жовтня 2018 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна традиційно відбувся день англійської мови. Протягом всього дня ліцеїсти спілкуватися англійською мовою: під час шикувань та пересування взводів вони використовували команди виключно англійською.
До участі у проведенні дня англійської мови до особового складу КВЛ долучилися представники чотирьох Посольств іноземних країн в Україні: Канади, Польщі, Швеції та Сполучених штатів Америки, які також провели уроки з англійської мови.
Так, офіцер Посольства Канади в Україні капітан Ніколас Хакстер (Nicholas Huxter) провів 2 уроки з ліцеїстами; заступник аташе з питань оборони при Посольстві Польщі в Україні майор Олександр Сухенек (Aleksander Suchenek) — 1 урок; помічник аташе з питань оборони при Посольстві Швеції в Україні сержант Отто Пагельс-Фік (OttoPagels-Fick) — 2 уроки; аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковник Браян Ірвін (Brian Irwin) -1 урок.; фахівець з безпекового співробітництва відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні майор ВПС США Мішель О’Брайєн-Гетка (Mishel O’Brien-Gietka) — 1 урок.
Також відбулася зустріч гостей з начальником Київського військового ліцею імені Івана Богуна Героєм України генерал-майором Гордійчуком І.В., під час якої вони обмінялися думками щодо продовження співпраці у мовній підготовці ліцеїстів.
Перебуваючи у ліцеї, гості цікавилися навчанням та побутом богунівців, обговорювали з ними питання відмінностей та схожості у військових ритуалах та традиціях. Ліцеїсти із захопленням розпитували гостей про виникнення та святкування Хелловіну в їхніх країнах. Гостей зацікавило бачення вихованцями КВЛ свого майбутнього у Збройних силах України.
Завдяки таким урокам юнаки проявляють більше зацікавленості до вивчення англійської мови як мови світового спілкування, роблячи крок на шляху до самовдосконалення. Майор Олександр Сухенек презентував ліцеїстам книгу українською мовою “Польсько-українська військова співпраця”, а полковник Браян Ірвін, відвідавши другий сніданок ліцеїстів, скуштував українську кухню, яка йому припала до смаку.