МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ

25 жовтня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів інформатики Печерського району.
Вчителі обговорювали питання підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, комп’ютерної графіки, інформаційних (офісних) технологій, Web-програмування та комп’ютерної анімації. Слід зазначити, що ліцеїсти КВЛ під керівництвом вчителів Обрізан К.М та Какаурідзе Л.С. у минулому році вибороли 8 призових місць на районному етапі, а ліцеїст 2 взводу 4 роти Зубков Сергій здобув ІІІ місце на міському етапі з комп’ютерної графіки. Тематика відкритих завдань для олімпіади, яку запропонувала Обрізан Катерина Миколаївна, спонукає учнів до творчого розв’язку, розвиває креативне мислення, виховує патріотичне ставлення до Вітчизни, тому вчителями була визнана кращою, й прийнята за основу.


1 листопада 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся семінар-практикум «Побудова анімованих 3D моделей до стереометричних задач з використанням перерізів» для вчителів міста та Печерського району.
Вчителем КВЛ Цельовою Оленою Вікторівною на високому методичному рівні було підготовлено та проведено майстер-клас зі створення інтерактивних моделей у середовищі GeoGebra. На конкретних прикладах було розглянуто побудову анімованих моделей, які зручно застосовувати при розв’язуванні цілого класу стереометричних задач. Доступний, простий і структурований виклад матеріалу, чітка послідовність дій, яку зазначено у дидактичних матеріалах, надала можливість вчителям легко опанувати доволі складне програмне середовище. Олена Вікторівна поділилася власними здобутками, навчила створювати моделі многогранників та їх перерізів, показала, як організувати повторення зі стереометрії, що є актуальним при підготовці до здачі ЗНО. Вперше статті про використання GeoGebra у навчальному процесі вийшли у 2013 році, з того часу дане програмне середовище активно впроваджується по всьому світу. І дуже приємно, що наші вчителі є в авангарді всесвітньої вчительської спільноти.
Серед гостей були присутні: голова методичного об’єднання вчителів математики Печерського району Шевцова Олена Петрівна та методист ІППО ім. Бориса Грінченка Герасимович Олена Миколаївна.