ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ 20-ГО МІЖНАРОДНОГО ФОТОКОНКУРСУ ГАЗЕТИ «ДЕНЬ», КОНЦЕРТУ Ф. МУСТАФАЄВА ТА ТЕАТРУ ЮНОГО ГЛЯДАЧА НА ЛИПКАХ

4 листопада 2018 року ліцеїсти 4, 5 та 6 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали 20-ий ювілейний Міжнародний фотоконкурс газети «День», який наразі проходить в Українському домі.
На фотовиставці ліцеїсти побачили 280 фоторобіт у традиційних рубриках: «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей», а також багато світлин про воїнів-захисників незалежності та суверенітету України.
Виставка, яку побачили богунівці – це своєрідний «фотомоніторинг» життя країни за рік. Через мистецтво фотографії учасники конкурсу показали яскраві моменти і події, якими жила наша держава в останній рік, галерею пам’яті ключових подій, які виховують любов до рідної землі.
Ліцеїсти 1 та 2 навчальних рот, військовослужбовці ВМЗ відвідали конземлі народного артиста України Ф. Мустафаєва, відомого українського співака кримсько-татарського походження, володаря прекрасного ліричного баритону.
Співак включив в свою концертну програму як класичні арії, так і українські народні пісні, романси та сучасні пісні українських авторів. Його висока виконавська культура була відчутна у кожному музичному творі. Слухачі були вражені живими людськими емоціями, якими були насичені його пісні, що, в свою чергу, спонукало щиро співпереживати почутому.
Ввечері цього ж дня ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках, де подивилися драму-феєрію «Лісова пісня». Режисеру вдалося відтворити на сцені атмосферу життя справжнього лісу, почути його голос: співали птахи, вітер шелестів листям дерев, виблискувало на авансцені справжнє лісове озеро.
Всіх присутніх на виставі захопила щира гра акторів, яскрава театральна форма, вкотре переконуючи в геніальності написаного Лесею Українкою твору.