ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У КВЛ

12 грудня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна були проведені заходи в рамках дня англійської мови.

За сталою традицією ці заходи проводяться щосереди. Цього разу до КВЛ завітав представник Посольства Канади в Україні капітан Ніколас Хакстер (Nicholas Huxter), який відвідав заняття з англійської мови ліцеїстів 1 та 3 взводів 6 навчальної роти.

Під час спілкування ліцеїсти поцікавилися у капітана Хакстера, що саме вплинуло на його вибір кар’єри військового. Для вихованців ліцею дуже важливо було почути думку представника іншої країни стосовно конфлікту на сході нашої держави та його бачення варіантів його вирішення.

“Ви задаєте дуже дорослі та виважені питання”, – зауважив гість та поділився з ліцеїстами міркуванням щодо обрання військової професії, розказав про свої кроки на шляху до мрії стати офіцером, про відмінності
у системі вищої військової освіти обох країн та організації Збройних сил.

Крім цього, капітан Хакстер відвідав другий сніданок та був задоволений якістю харчування ліцеїстів, відзначивши, що у Канаді, на жаль, немає подібного закладу для надання юнакам первинних навичок військової підготовки та формування майбутніх офіцерів Збройних сил.

Другий захід дня англійської мови відбувся у клубі ліцею, де юнаки мали змогу переглянути художній фільм «Форест Гамп» англійською мовою.