НА ШЛЯХУ ПОКРАЩЕННЯ ЗНАНЬ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

17 грудня 2018 року в рамках мовної підготовки до Київського військового ліцею імені Івана Богуна вдруге завітав заступник аташе з питань оборони при Посольстві Польщі в Україні майор Олександр Сухенек (Aleksander Suchenek), який провів урок з ліцеїстами 23 взводу.

Ліцеїсти закидали гостя питаннями про його військову кар’єру та труднощі, які йому довелося подолати на цьому шляху, про систему військової освіти Польщі та проблеми, з якими стикається молодь при виборі майбутньої професії.

Також майор Сухенек радо презентував для бібліотеки ліцею книжки, видані Центром європейських гуманітарних досліджень Національного університету “Києво-Могилянська академія” за сприяння Посольства Республіки Польща в Україні та Польського інституту в Києві: “З історії польських крилатих гусарів” Радослава Сікори та збірку доповідей учасників конференції з польсько-української військової історії “Польсько-українська співпраця”.

Сподіваємося, що наші польські друзі й надалі допомагатимуть вихованцям ліцею в оволодінні знаннями, адже інтеграція України до європейської спільноти залежить в тому числі і від наполегливості кожного богунівця у навчанні.

 

Окрім навчальних занять з англійської мови, продовжується робота ліцеїстів у мовному клубі, до якої залучаються як діти із гарним знанням англійської мови, так і групи з початковим рівнем. Юнакам подобається невимушена товариська атмосфера, яка панує на цих зустрічах, що сприяє якнайшвидшому опануванню англійської мови. У цьому нам допомагають волонтери ГО “Аномалія” Вілл, Пітер і Джоел та її засновник Девід Пластер (David Plaster).