ВИСТАВКА “ДОНБАС: ПЕРЕPROЧИТАННЯ ОБРАЗУ” ВІДКРИЛАСЯ У КВЛ

31 січня 2019 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна на відкриття банерної інформаційно-просвітницької, контрпропагандистської виставки завітали представники Українського інституту національної пам’яті “Донбас: переPROчитання образу”.
Перед богунівцями виступили голова Інституту Володимир В’ятрович, співробітники Інституту, співавтори виставки Ігор Карєтніков та Богдан Короленко.
Ліцеїсти ознайомилися із матеріалами виставки та прослухали кураторську лекцію від співавтора виставки Ігоря Карєтнікова про важливість руйнування російських і радянських міфів про Донбас, розкриття маловідомих сторінок історії українських Донеччини та Луганщини, зокрема про антирадянські виступи на цих теренах.
Голова Українського інституту національної пам’яті зазначив, що виставка покликана остаточно зруйнувати міф “про неукраїнський Донбас”.
Після відкриття виставки голова Інституту зустрівся з начальником ліцею імені Івана Богуна Героєм України генерал-майором Гордійчуком І.В. та обговорив питання співпраці, зокрема, і в протидії військовій та інформаційній агресії Росії проти України.
Виставка зацікавила вихованців ліцею, адже містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Держархіву Донецької області, що вперше оприлюднені.