УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ У ФІНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ 2019 РОКУ

В період з 6 по 10 травня 2019 року на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбувся фінал Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді 2019 року.

У змаганнях взяли участь 19 команд із різних областей України та команда м. Києва, яку представляли ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Всього в змаганнях взяли участь 200 юнаків.

В загальному підсумку спартакіади команда міста Києва  посіла друге місце.

Спартакіада проводилась за програмою військово-прикладного семиборства: з бігу на 100 м, підтягування, подолання загальновійськової смуги перешкод (400 м), стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 м, плавання 50 м, метання гранати Ф-1 на дальність та бігу на 1500 м.

За результатами змагань 9 ліцеїстів виконали норматив кандидата у майстри спорту України та 1 ліцеїст виконав норматив І спортивного розряду.

Під час змагань ліцеїст Марчук Микита (6 навчальна рота) встановив новий рекорд ліцею з плавання на 50 м вільним стилем – 27,66 с.

Кращими в змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки стали ліцеїсти Секірін Артем (95 оч. – І місце) та Мороховець Віктор (95 оч. – ІІ місце).

Поділитись: