ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)!  ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Сьогодні, 5 липня, ми відзначаємо п’яту річницю визволення міст Слов’янськ та Краматорськ, які були нахабно окуповані російськими найманцями.

Згадуючи цю перемогу, ми віддаємо шану  військовослужбовцям Збройних сил України, які відважно захищали цілісність, суверенітет нашої держави та були  вірні присязі народові України до останнього подиху. Разом з військовими  пліч-о-пліч і  жителі Слов’янська та Краматорська боронили свою рідну землю від цинічної російської агресії.

Від щирого серця вітаємо усіх з п’ятою річницею визволення Слов’янська і Краматорська від російсько-терористичних військ. Ця перемога мала велике стратегічне значення, адже гора Карачун була панівною вершиною поряд зі Слов’янськом. Звільнення цих міст є свідченням всьому світові  непереможності українського народу,  міці нашого війська та любові  до Батьківщини.

Низький уклін та вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя за повернення мирного неба над  Україною, за  свободу і незалежність її народу, відновлення цілісності та єдності держави. Цей героїчний подвиг кращих українських синів і доньок завжди залишиться в наших серцях та буде прикладом мужності і самопожертви для нащадків.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава непереможним Збройним силам України та її воїнам-визволителям!

Слава Україні!

З повагою –

колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна