ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)!  ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Сьогодні, 7  липня, Україна відзначає  День Військово-морських сил Збройних сил України.

Мужність та відданість військовослужбовців ВМС ЗС України під час щоденних бойових чергувань з охорони державного кордону країни є надскладним та відповідальним завданням для збереження територіальної цілісності Батьківщини.

Від щирого серця вітаємо з професійним святом військовослужбовців ВМС ЗС України!  Своєю бездоганною службою, досягненням високих  результатів у виконанні  визначених  завдань ви неодноразово доводили високий рівень професіоналізму та зразкове виконання військового обов’язку.  Ви є прикладом для наслідування молодому поколінню та зразком любові до своєї Батьківщини.

Бажаємо натхнення у вашій відповідальній діяльності в ім’я зміцнення могутності та обороноздатності України!

Зичимо міцного здоров’я, благополуччя та надійного родинного тилу.

Велика шана за відданість нашому волелюбному та працелюбному українському народові, посвяту життя служінню йому!

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна є люди, які мають безпосереднє відношення до Військово-морських сил: капітан 1 рангу Анатолій Грищук, майор Роман Ковтун, молодший лейтенант Світлана Шемчук, працівник ЗСУ Андрій Данилов.Тож щиро вітаємо зі святом!

Низький уклін та вічна пам’ять всім загиблим героям, які до останнього подиху стояли на варті збереження суверенітету та територіальної цілісності України проти російських найманців на сході України.

Слава українським морякам, які не здаються в полоні!

Слава непереможним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою –

колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна