ВІЗИТ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗАГОРОДНЮКА А. П. ДО КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА

28 вересня 2019 року Київський військовий ліцей імені Івана Богуна з робочим візитом відвідав Міністр оборони України Загороднюк Андрій Павлович.

На зустрічі були присутні  начальник ліцею Герой України генерал-майор Гордійчук І.В., заступники начальника ліцею та начальники служб.

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання, пов’язані з навчально-виховним процесом, побутовими питаннями та житловим забезпеченням офіцерів ліцею.

Міністр оборони України Загороднюк А. П. поцікавився рівнем знань  англійської мови юнаків при вступі до ліцею та динамікою опанування предмету  впродовж  навчального періоду, а також тими новітніми методиками та технічними засобами, які використовуються для удосконалення вивчення англійської мови.

Очільник військового відомства обговорив з командуванням КВЛ підготовку старшого курсу до складання ЗНО, кількість вступників ліцею до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України, вибір військових вишів та військових спеціальностей ліцеїстами-випускниками.

Андрій Павлович ознайомився з навчально-матеріальної базою ліцею, оглянув оновлений спортивний майданчик та їдальню, поспілкувався з вчителями та офіцерами.