У КВЛ ВІДБУЛОСЯ ЗАКРИТТЯ II ВІДКРИТОГО ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ ЗА «КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА»

27 вересня 2019 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося офіційне закриття II відкритого турніру з міні-футболу за  «КУБОК ПАМЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА».

На закритті турніру були присутні керівний склад ліцею на чолі з начальником генерал-майором Гордійчуком І.В. та почесний гість —  перший віце-президент Української асоціації футболу, видатний футболіст та тренер, заслужений майстер спорту, володар «Срібного бутса» 1985 року, віце-чемпіон Європи 1988 року Олег Валерійович Протасов. Також на захід була запрошена дружина Героя України Андрія Кизила Оксана Кизило з синочком.

На футбольному майданчику відбулася фінальна зустріч між командами-переможцями за перехідний суперкубок, який буде зберігатися в музеї ліцею. В напруженій боротьбі перемогу у цьому матчі з рахунком 3:1 здобули старші побратими – курсанти ВІКНУ. Відтак, вони є володарями СУПЕРКУБКА -2019.

За підсумками турніру було визначено кращих гравців у номінаціях: кращий воротар – Мацко Микола (ВІКНУ), кращий гравець–Тимофєєв Павло (ВІТІ) та кращий бомбардир – Мамзін Євгеній (КВЛ).