ЗУСТРІЧ ЛІЦЕЇСТІВ З НАРОДНИМ ГЕРОЄМ УКРАЇНИ СТАНІСЛАВОМ ГІБАДУЛІНИМ ІОСІФОМ

29 вересня 2019 року до ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітав Станіслав Гібадулін Іосіф.

Станіслав народився, жив та навчався в Кишиневі. У 2015 році вступив до добровольчого полку «Азов», через деякий час — до лав ЗСУ у складі 25 ОМПБ «Київська Русь». Брав участь у захисті суверенітету України проти  російської збройної агресії на сході України. Був тричі поранений, під час останнього поранення внаслідок підриву на міні позбувся ступні ноги.

За цей час Станіслав вивчив українську мову, тому спілкувався з богунівцями мовою справжніх козаків. Він розповів юнакам, як болісно сприйняв новини про вторгнення російських окупантів на територію України. На знак підтримки Станіслав з іншими  молдовськими активістами протестував проти військових дій з боку Росії під посольством РФ. Він поділився спогадами про те, як не зміг залишитися осторонь підступної війни, як вперше приїхав до Києва та потрапив у батальйон добровольцем (позивний Хітмен).

27 червня 2018 року Указом Президента України № 189/2018 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

18 липня 2019 року відповідно до Указу Президента України №526/2019 отримав громадянство України. 17 серпня нагороджений орденом «Народний герой України».