ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Щиро вітаю всіх з нагоди відзначення Дня  автомобіліста та  дорожника — професійного свята працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яке  традиційно відзначається в Україні в останню неділю жовтня.

Особливі вітання доблесним військовим представникам автомобільної, автотранспортної і дорожньої служб, чия професія є необхідною та важливою у будь-якій сучасній армії. За підтриманням постійної готовності автомобільної техніки стоїть їх щоденна напружена робота, адже від майстерності та професіоналізму військових автомобілістів залежить  своєчасне виконання бойових завдань, а іноді і здоров’я та життя військовослужбовців.

Військові автомобілісти роблять свій вагомий внесок у забезпечення бойової готовності та життєдіяльності військ. Завдання, які вирішує автомобільна служба, сприяють підвищенню боєздатності частин та підрозділів Збройних сил України, оборонної могутності нашої держави. За час збройного протистояння російському агресору понад 5 тисяч водіїв та механіків-водіїв усіх видів Збройних сил України захищали нашу державу на сході.

В цей святковий день бажаю всім мирних доріг, військової удачі та нових успіхів у підвищенні боєздатності Збройних сил України!

Слава нескореному українському народові! Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів! Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! Слава Україні!

З повагою —

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор І. ГОРДІЙЧУК