ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх з Днем Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Ми відзначаємо його 21 листопада – у День Святого архістратига Михаїла, якого у багатьох країнах десантники вважають своїм заступником.

Сьогодні на ці легендарні підрозділи українського війська покладається виконання найскладніших та найвідповідальніших завдань в умовах неймовірних фізичних і психологічних навантажень.  Вони перебувають у постійній бойовій готовності та є наймобільнішим родом військ, який спроможний виконувати будь-яке завдання за найважчих умов, адже гасло десантників «Завжди перші».

Важко переоцінити значення ДШВ в умовах сьогодення, їх внесок у захист територіальної цілісності та недоторканності України, вони завжди на вістрі атаки та в епіцентрі бойових зіткнень з російськими окупантами.

Десантно-штурмові війська увібрали в себе не тільки кращі традиції, бойовий досвід, незламний дух, мужність та самовідданість героїв-захисників України минулого. На їх прикладі виховуються нові покоління захисників України, і сьогодні чимало випускників КВЛ навчаються на факультеті підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ  Військової академії (м. Одеса), серед яких К. Вадим, Т. Назар, Є. Макар, Ж. Євгеній. Закінчив Академію випускник 2009 року Ш.-К. Валентин.

Ми пишаємося тим, що вони свідомо обрали цю нелегку, але почесну і відповідальну військову професію і з часом увіллються у славну родину воїнів-десантників.

Наших вихованців надихають ратні подвиги їх батьків, які проходили військову службу або служать у десантних військах: І. Сергій Володимирович, батько Олега І., який навчається у 1 взводі 6 роти, Ф. Олексій Леонідович, батько Ф. Івана та Ш. Валерій Валерійович, батько Ш. Володимира (юнаки навчаються у 4 взводі 5 роти).

Бажаю непереможним представникам ДШВ завжди повертатися із завдання переможцями! Вічна пам’ять загиблим героям-десантникам, які віддали своє життя за незалежність України.

Низький уклін та шана всім, хто продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор І. ГОРДІЙЧУК