Візит до КВЛ випускників 6 навчальної роти

28 листопада 2019 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітали випускники 6 навчальної роти 2001 року.

Свого часу вони отримали тут міцні знання, загартували волю та обрали свій життєвий шлях. Сьогодні – кожний з них шанований та гідний професіонал своєї справи. Так, Нагаєвський Артем — народний депутат України  9 скликання, який після закінчення КВЛ навчався на факультеті “Фінанси та банківська справа” КНУ імені Тараса Шевченка.

Юрист Сергій Батура — помічник-консультант народного депутата України, а Микола Чернєв — стоматолог у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», в якому працює після закінчення   Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця.

І скільки б років не минуло після випуску з ліцею, все одно його вихованці знаходять час і можливість завітати до рідного навчального закладу, поспілкуватися з вчителями та вихователями.

Також  випускники зустрілися з начальником КВЛ генерал-майором Гордійчуком І.В. та  поцікавилися життям ліцеїстів, їх побутом, поділилися своїми спогадами. На згадку про зустріч Ігор Володимирович подарував гостям  сувеніри.