ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА КВЛ З ЛІЦЕЇСТКАМИ 4 НАВЧАЛЬНОЇ РОТИ

28 листопада 2019 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. провів зустріч з ліцеїстками 4 навчальної роти.

Командир взводу — офіцер-вихователь взводу ліцеїсток лейтенант Микитенко Ю.М. доповіла очільнику КВЛ про наявність особового складу, успіхи та недоліки за період навчання.

Ігор Володимирович нагородив подяками дівчат, які мають високі показники: у навчанні — Расніцьку О., високі показники у вивченні англійської мови — Тесленко А. та Воловик А., високі результати з фізичної підготовки — Іванову А. та заохотив дівчат, які показали гідні результати під час стрільб з малокаліберної гвинтівки (Іванова А. має результат 99 балів зі 100, Сергієнкова А. — 98 зі 100).

Під час зустрічі начальник ліцею звернув увагу ліцеїсток на той факт, що на сьогоднішній день у лавах Збройних сил України є багато спеціальностей та посад, які можуть обіймати жінки і які є важливими для функціонування та забезпечення життєдіяльності українського війська.

Ігор Володимирович розпитав дівчат щодо проблем із навчально-матеріального забезпечення. В свою чергу дівчата поділилися планами на майбутнє: які військові спеціальності їх найбільше цікавлять та які військові виші для подальшого навчання кожна з них для себе обрала.