ЗДОБУТКИ КОЛЕКТИВУ НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА ЗА 2019 РІК

2019 рік в Навчальному-оздоровчому комплексі видався дуже багатим на творчі, професійні та життєві злети. Так, було зараховано на навчання 128 юнаків, які успішно склали вступні випробування та мотивовані до навчання у військовому ліцеї; переведено до 10 класу Київського військового ліцею імені Івана Богуна 114 ліцеїстів (з них три ліцеїсти з високим рівнем навчальних досягнень).

Згідно з планом позакласної роботи в НОК проводилися предметні тижні, конкурси, культурно-просвітницькі заходи, ліцеїсти брали  участь у районних етапах всеукраїнських  олімпіад, конкурсів, турнірів та захисті науково-дослідницьких робіт Малої академія наук України, де досягли таких результатів:

 

 

 

І. Олімпіади (районний етап):

Предмет Місце Ліцеїст Вчитель
Географія ІІІ

ІІІ

Кудінов Л. Трушковський В. Лантух Т.М.
Українська мова та література І Кудінов О. Федченко О.В., Головко Т.В.
Зарубіжна література ІІІ Деренко А. Риженко О.П.
Англійська мова ІІІ

ІІІ

Травков А.

Кудінов О.

Ярощук А.А., Токарєва Л.М.
Біологія ІІІ

ІІІ

ІІІ

Трушковський В.

Бєлік П.

Бобков Я.

Біліченко Г.В.
Хімія ІІІ Курилович В. Орел Л.О.

 

ІІ. Мала академія наук України (районний етап):

Предмет Місце Ліцеїст Вчитель
Фізика ІІ Філіпов Д. Козак В.Б.
Географія ІІІ,ІІІ Богонос П.

Кудленок А.

Лантух Т.М.
Українська мова ІІ,ІІІ Братиця К.

Скакун М.

Головко Т.В.
Українська література ІІІ Фостенко М. Головко Т.В.

 

У 2019 році ліцеїсти НОК КВЛ брали участь і в низці спортивних змагань у Києві та Україні, де показали добрі результати:

— ІІ  місце в Київській міській спартакіаді з військово-прикладного семиборства;

— участь у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді;

— участь у  Х-й Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту; Коберник Д. – І місце зі стрільби;

— ІІІ місце у змаганнях з футболу за кубок Героя України Андрія Кизила;

За рік у були проведені змагання з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, з легкої атлетики, підтягування, стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета.

Педагогічний колектив комплексу постійно займається самоосвітою та  підвищенням свого професійного рівня. У 2019 році пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали категорії такі вчителі:

 

ПІБ Предмет Категорія, звання
Головко Т.В. Укр. літ Вища
Козак В.Б. Фізика Вища, вчитель методист
Федченко О.В. Укр. мова Вища, старший вчитель
Ковбасюк С.М. Історія Перша
Волкова В.М. Укр. мова Вища
Лантух Т.М. Географія Вища, вчитель методист
Миколаєнко Л.А. Математика Вища, старший вчитель

 

Група морально-психологічного забезпечення організовувала та проводила заходи дозвілля та культурно-виховної роботи. Ліцеїсти залучалися до пізнавальних та оглядових екскурсій, музеїв, військових частин, історичних місць. Увесь особовий склад відвідав такі музеї: Меморіальний комплекс Національний музей історії України у Другій світовій війні, Національний військово-історичний музей, Національний музей історії України. Додатково  протягом 2019 року організовано та проведено понад 50 різних екскурсій навчально-виховного спрямування. Вихованці Навчально-оздоровчого комплексу регулярно відвідували театри та кінотеатри у Києві.

Особовий склад ліцеїстів залучався до участі у заходах військово-патріотичного спрямування, таких, як пісенний фестиваль ім. Коваленка, Всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», зустрічі та уроки мужності з ветеранами АТО. Проводилися конкурси плакату та дитячого малюнку, присвячені державним та професійним святам.

Організовувалися зустрічі з представниками МВС для запобігання правопорушень та правил поведінки серед вихованців. Проводилися інструкторсько-методичні заняття з офіцерами, сержантським складом, заняття з виховательським складом, проблемно-цільова робота за різними напрямками, офіцерські збори та збори у взводах, ротах, проводилися заняття з національно — патріотичної, психологічної підготовки, заняття та семінари з командирами підрозділів, відбувалися бесіди з особовим складом на різні тематики.

За рік навчання в НОК КВЛ  були нагородженні заохочувальними відзнаками Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «За успіхи у навчанні» І ступеня – 1 ліцеїст (ДЕРЕНКО Артем Сергійович).

Заохочувальною відзнакою Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «За успіхи у навчанні» ІІ ступеня  – 2 ліцеїсти (КУШНІРУК Назарій Олегович,  ЄФІМЕЦЬ Віталій Сергійович).

Заохочувальною відзнакою Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «За успіхи у вивчені англійської мови» І ступеня – 2 ліцеїсти (ПІВОВАР Кирило Йосипович, БОНДАРЕНКО Данило Олексійович) .

Заохочувальною відзнакою Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «За успіхи у вивчені англійської мови» ІІ ступеня – 2 ліцеїсти (ШЕЙКО Владислав Анатолійович, МАСЛОВ Артем Русланович).

Заохочувальною відзнакою Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «За успіхи у вивчені захисту Вітчизни » — 2 ліцеїсти (МАМАЄВ Тамірлан Ісламович, КУРИЛОВИЧ Владислав Віталійович) .

Заохочувальною відзнакою Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «Кращий спортсмен » — 4 ліцеїсти (ЧОРНИЙ Данило Андрійович,

СЕМЕХА Максим Валерійович, БОБКО Ярослав Богданович, ХОМИЧ Давид Сергійович).

Заохочувальною відзнакою Київського військового ліцею імені Івана Богуна  «Кращий стрілець» – 2 ліцеїсти (МАРКІВ Радіон Андрійович, ОЛИШКЕВИЧ Андрій Володимирович ).

Групою матеріально-технічного забезпечення у 2019 році виконано:

ремонт та введення в експлуатацію нового навчального корпусу, в якому створено сім навчальних класів, кабінет для вчителів, два санвузли;

проведений поточний ремонт — 240 м2 м’якої покрівлі над спальними приміщеннями рот ліцеїстів;

капітальний ремонт санвузла  7 роти ліцеїстів;

здійснений на 50% капітальний ремонт приміщень 7 роти ліцеїстів, із заміною підлоги та встановленням підвісної стелі;

списано та здано три одиниці надлишкової автомобільної техніки до відділів зберігання: ГАЗ – 2413, автобус ПАЗ – 3205, УАЗ – 3151,  отримано нову техніку —  пасажирський автобус Богдан А20110 на 23 посадочних місця, легковий Богдан 2351;

проведена санітарна обрізка та викорчовування аварійних дерев;

розпочато капітальний ремонт лазні зі збільшенням місць для миття.

УДОСКОНАЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ ЗА 2019 РІК:

створено мале футбольне поле зі штучним покриттям;

скеледром;

проведено 100% заміну вікон на металопластикові на 2 поверсі медичного пункту, де знаходяться палати для хворих;

проведено 100% заміну вікон на металопластикові на двох поверхах їдальні,, навчальному корпусі та в навчальних ротах;

списано та знято з обліку майно, що не може експлуатуватися, а саме:

240 ліжок;

70 % обладнання їдальні;

встановлено відеоспостереження в навчальному корпусі, медичному

пункті та розташуванні 7 та 8 роти, по периметру території (загальна кількість встановлених камер 76 шт.);

замінено 100% меблів у класах для самостійної підготовки 7 та 8 навчальних ротах;

закуплено та встановлено 20 LED телевізорів з метою покращення навчально-виховного процесу в НОК (8 у класах та 2 в їдальні);

встановлено 9 пральних та 8 сушильних машин в 7 та 8 навчальних ротах та 1 пральну і 1 сушильну машинки в медичному пункті;

закуплено макети зброї, яка стоять на озброєні ЗС України;

закуплено та отримано пневматичні гвинтівки та пістолети для організації стрільб ліцеїстами;

введено  в експлуатацію два сучасних лінгафонних кабінети, кабінет основ захисту Вітчизни, два кабінети трудового навчання;

проведений інтернет (WI-FI) у всі приміщення комплексу;

зроблений капітальний ремонт в класах математики, фізики;

замінено освітлення в кабінетах хімії, української мови, історії,  методичному кабінеті;

закуплений та встановлений лазерний тир.

 

Начальник Навчально-оздоровчого комплексу –

заступник начальника Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

полковник  Петро ПОТЄХІН