ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ Т. Г. ШЕВЧЕНКА

10 березня в бібліотеці Київського військового ліцею імені Івана Богуна було проведено захід до Дня вшанування пам’яті славетного поета – Тараса Григоровича Шевченка.

Ім’я Тараса Григоровича невід’ємно пов’язано з Україною. Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна. У ньому наша історія, наші мрії, наша надія.

Ім’я Тараса Шевченка ми чуємо з дитинства, його “Кобзар” став для українців національною Біблією. Поет крізь століття доносить нам правду життя через свої твори, здається, що всі вони пронизані ідеями єдності і свободи.

Він, як пророк, звертається до нас у своему “Заповіті”, надаючи народ на боротьбу за світле майбутнє, вказує дорогу до волі та незалежності. А його знамените послання “І мертвим і живим…” – твір, який поет написав для своїх сучасників, але подумки звертається і до нас, нащадків.

Тарас Шевченко закликає бути людьми, закликає любити рідну країну, творити добро для неї, бо поняття Батьківщини для нього було святим.

Т.Шевченко залишається актуальним і сьогодні, адже є багато сучасних, молодих виконавців як його творів, так і авторських – присвячених йому.

Поділитись: