ЗВІТ ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ 7 НАВЧАЛЬНОЇ РОТИ НОК КВЛ

Під час карантину ліцеїсти 7 навчальної роти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна плідно співпрацюють з учителями, вихователями роти та командирами взводів.

Для того, щоб комунікація була в режимі реального часу, для спілкування між батьками, ліцеїстами, вчителями, вихователями і командирами взводів було обрано месенджер Viber. Всі без винятку ліцеїсти були зареєстровані в даному месенджері та мають змогу отримувати домашні завдання, контактувати напряму з учителями у разі виникнення запитань з предметів, отримувати рекомендації щодо виконання домашніх робіт і проходження підсумкових тестів.

Тести ліцеїсти проходять на онлайн-порталі «На урок», отримуючи від вчителя код доступу і реєструючись під власним іменем. Результати тестів обчислюються автоматично.

Також для контролю знань деякі вчителі користуються платформою Google.docs.

Для отримання додаткової інформації з окремих тем уроків вчителі надають посилання на відеоролики в YouTube.

Вихователі роти і командири взводів проводять інструктажі й виховну роботу з ліцеїстами через месенджер Viber. Також контролюють вчасне виконання домашніх завдань  тестів.

За три тижні карантину і дистанційного навчання ліцеїстів 7 роти було виявлено, що більшість хлопців мають високий рівень самоорганізації, відповідально ставляться до навчання, виконання домашніх завдань та підтримання свого фізичного стану і здоров’я.

Найкраще проявили себе ліцеїст 1 взводу Погорілий Максим, ліцеїст 2 взводу Морозов Нікіта, ліцеїст 3 взводу Тімонін Юрій, ліцеїст 4 взводу Кудінов Олександр.