Пам’ятка батькам, діти яких бажають вступити до вищих навчальних закладів Збройних сил України!

За допомогою Збройних сил України ваша дитина буде мати шанс радикально змінити своє життя та майбутнє.
Ми розповімо Вам про переваги навчання в інститутах Збройних сил України, які ніколи не дадуть цивільні ВУЗи.
1. Ми навчаємо не тільки командирів взводів, а також юристів та економістів, у нас вивчають навіть кібербезпеку. У нас є спеціальності відповідно до вподобань кожного.
2. У Збройних силах України у Ваших дітей завжди буде можливість кар’єрного зростання, всі генерали та маршали починали навчання з військових вишів. Дівчата також мають можливість побудувати успішну військову кар’єру.
3. Ви не будете платити за навчання, Ваша дитина буде навчатися тільки на державній основі, адже в Збройних силах України немає навчання за контрактом, тільки на державній основі, і тільки за державним завданням, з повним соцпакетом та державними гарантіями.
4. Ваша дитина буде гарантовано отримувати стипендію.
5. Вашу дитину будуть безкоштовно годувати. Впродовж всього навчання. Жоден цивільний виш не надасть такої пільги.
6. Вам не треба шукати житло для Вашої дитини, його дадуть безкоштовно – в будь якому випадку.
7. Вам не треба буде купувати одяг по дресс-коду будь якого вишу. У наших закладах вашій дитині одяг згідно встановленого зразка видадуть безкоштовно.
8. Вам не треба буде турбуватися, наприклад де ваша дитина і з ким: її графік навчання буде розписаний нашими фахівцями до хвилини.
9. Вам не треба турбуватися про працевлаштування після закінчення вишу. Ваша дитина, отримає робоче місце в будь якому разі.
10. Під час навчання Ваша дитина матиме безкоштовне медичне обслуговування в медичних закладах збройних сил України, які є в кожному куточку нашої держави.
11. У Вашої дитини буде можливість вивчати найкращі технології та передовий досвід, який існує не тільки в Україні, але і в світі. В збройних силах України завжди були самі сучасні та найкращі технології в світі.
12. Найкращі курсанти матимуть можливість стажування та навчання за кордоном.