Журнал «Ми виховуємо майбутніх офіцерів»

Нещодавно вийшло з друку інформаційно-довідкове видання про  Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

Воно було підготовлено за підтримки Міністерства оборони України та силами колективу ліцею під керівництвом підполковника Пікуля Є.В.

На перших сторінках до читачів звертається українською та англійською начальник КВЛ Герой України генерал-майор Гордійчук І.В.

Видання, що охоплює період з 2015 по 2020 роки, містить історичну довідку про славетний навчальний заклад, представляє його керівний склад та діяльність всіх підрозділів та служб. Загалом у виданні висвітлена робота ліцею за всіма напрямками. Читачам буде цікаво дізнатися про навчальні відзнаки ліцеїстів-богунців, які досягли певних успіхів у навчанні та ознайомитися з текстом маршу бігунців. Окрема увага приділена роботі кафедрам фізичного виховання і Захисту України та їх досягненням.

Особливе місце займає розповідь про героїв, колишніх випускників та працівників КВЛ, які віддали своє життя за свободу та незалежність України в боях з російськими окупантами.

Змістовне та яскраве видання вручатиметься як  заохочення ліцеїстам КВЛ.

Щирі слова подяки всім причетним до створення журналу: працівникам Збройних сил України Данилову А.В., Самофалову М.О., Рудику О.І., Суворінову І.М., Шпитяк Л.В., Орнат І.В., капітану Свинчуку М.В. Окремі слова вдячності за вагомий внесок у роботу над виданням  працівникам ЗСУ Веремеєвій О.А. та Какаурідзе Л.С.

 

Поділитись: