ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ. ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ! ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА!

Сьогодні, 21 червня, в День медичного працівника, від щирого серця та з великою повагою вітаю українських лікарів та медичних сестер з професійним святом!

У світі склалася дуже серйозна та складна ситуація, пов’язана з пандемією коронавірусної хвороби  (COVID-19), спричиненою SARS-CoV-2. На долю медичних працівників в усіх куточках світу випали жорсткі та надважкі випробування. Як у зоні бойових дій, вдень і вночі вони протистоять  поширенню епідемії, надаючи допомогу всім постраждалим від неї. У самовідданій та жертовній боротьбі за життя людей серед медичних працівників, так само як на війні, є втрати. Вірність обраній професії, безкорисливе служіння людям та готовність до самопожертви притаманні всім, хто на своєму робочому місті докладає максимум зусиль для надання допомоги тим, хто її потребує.

У ці дні в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна проходить вступна кампанія. Хочеться відзначити, що медичні працівники ліцею, яким  притаманні відповідальність, гуманність, чуйність, високий професіоналізм, докладають максимум зусиль для створення максимально безпечних умов для  збереження здоров’я абітурієнтів та всього особового складу КВЛ.

За сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня медичного працівника нагороджені грамотами медичні працівники НОК КВЛ Третяк В.В., Мостицька В.О., Севериненко Г.В., Поліщук О.М. та оголошено подяки Несін Л.А., Ничик Л.М., Петриченко П.М., Буняк Г.П., Косарицькій О.В. та Стасюк А.М.

З нагоди свята відзначені лікарі  Київського військового ліцею імені Івана Богуна: старший лейтенант медичної служби Руда Я.В., Малаєва  Л.В., Федоренко І.О., Гуляєва О.Б., завідувач аптекою – фармацевт Пилипенко Г.Г., фельдшер Костенко М.П., медичні сестри  Буряк Н.М., Панченко І.І., Опенько В.М.,  Ясна К.В., Гудименко Л.П., Крилач К.В., Марченко М.В.. Анохіна В. М., Чубченко І.А., Трухановська В.М.

Особливі привітання нашим випускникам, які пов’язали своє життя з військово-медичною службою: випускникам 1 навчальної роти Параскевову Роману 2012 року випуску та Старишу Владиславу 2014 року випуску, випускникам 2017 року: Купчишину Назару та Риб‘янцю Івану, випускникам 2019 року: Чайці Артему, Потапову Сергію, Грібуну Нікіті. Бажаю їм завжди залишатися вірними  професійній клятві та своєму покликанню!

Наш низький уклін та велика шана всім медичним працівникам, хто наразі самовіддано працює, не шкодуючи здоров’я, сил та навіть життя. Зичу міцного здоров’я вам і вашим рідним, щастя та благополуччя вашим родинам.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК