ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)!  ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Сьогодні, 5 липня, ми відзначаємо шосту  річницю визволення міст Слов’янськ та Краматорськ, які були нахабно окуповані російськими найманцями.

Згадуючи цю перемогу, ми віддаємо шану  військовослужбовцям Збройних сил України, які відважно захищали цілісність, суверенітет нашої держави та були  вірні присязі народові України до останнього подиху. Разом з військовими  пліч-о-пліч і  жителі Слов’янська та Краматорська боронили свою рідну землю від цинічної російської агресії.

Від щирого серця вітаємо всіх з шостою річницею визволення Слов’янська і Краматорська від російсько-терористичних військ. Ця перемога мала велике стратегічне значення. Звільнення цих міст є свідченням всьому світові  непереможності українського народу та безкомпромісності нашого війська, коли йдеться про захист рідної  Батьківщини.

Серед визволителів міст Слов’янськ і Краматорськ були й офіцери ліцею, а саме командир 4 навчальної роти — старший офіцер-вихователь майор Бобровський М.О. та командир взводу —  офіцер-вихователь 3 навчальної роти капітан Кучеренко Р.З.

Низький уклін та вічна пам’ять усім, хто віддав своє життя за повернення мирного неба над  Україною, за  свободу і незалежність її народу, відновлення цілісності та єдності держави.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава непереможним Збройним силам України та її воїнам-визволителям!

Слава всім медичним працівникам, які стоять на варті збереження здоров’я українського народу під час пандемії COVID-19.

Слава Україні!

З повагою —

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор І. ГОРДІЙЧУК