«ГОЛОВНЕ НЕ КІЛЬКІСТЬ, А ЯКІСТЬ»

Випускник 1 навчальної роти 2 взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року, а нині курсант третього курсу Військової академії м.Одеса Кірпіченко Владислав Юрійович.

«Я Кірпіченко Владислав Юрійович,  народився 25 травня 2001 року в Житомирі.  У Київському військовому  ліцеї імені Івана Богуна отримав звання «молодший віце-сержант». Ліцей навчив мене багатьох речей, і саме навчання тут мотивувало мене до вступу у ВВНЗ. Зараз навчаюся на третьому курсі  Військової академії м.Одеса на факультеті розвідки та спеціального призначення за спеціальністю «Сили спеціальних операцій».

«Іду на Ви»  — легендарний вислів Святослава Ігоровича на означення проголошення військових дій своїм супротивникам — ультиматум про оголошення війни є гаслом ССО ЗС України, адже головне не кількість, а якість. За час навчання став командиром відділення, здійснив 12 стрибків з парашутом».

Владислав зарекомендував себе як старанний, здібний, сумлінний, дисциплінований, наполегливий, цілеспрямованим і дуже відповідальний ліцеїст. Мав авторитет серед однолітків та повагу вихователів та офіцерів.

Бажаємо Владиславу успіху, натхнення, нових звершень і перемог!