СПІВЧУВАЄМО…

Сьогодні, 10 серпня, річниця загибелі батька ліцеїста 8 роти Богдана Новіцького.
Підполковник Новіцький трагічно загинув, будучи офіцером оперативного відділу штабу управління, під час переміщення військової колони 5.08.2015 по території, яку тимчасово контролювали сепаратисти. Колону обстріляли терористи з РСЗВ БМ-21 «Град». Під час обстрілу було поранено бійця-контрактника однієї з механізованих бригад. Не зважаючи на шквальний вогонь противника, підполковник Віктор Новіцький встиг надати пораненому першу медичну допомогу і відтягнути його в безпечне місце. На жаль, наступний снаряд обірвав життя самого героя.
Син Віктора Павловича Богдан в цьому році закінчив навчання у 8 навчальній роті Навчально-оздоровчого комплексу та переведений для подальшого навчання до 10 класу в Київський військовий ліцей імені Івана Богуна. Як і його батько, він мріє бути військовим, продовжити службу в лавах Збройних сил України та захищати суверенітет нашої країни.
Керівництво Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Навчально-оздоровчого комплексу висловлює співчуття його дружині Наталії, рідним та близьким Віктора Павловича.
Під час щоденної церемонії вшанування загиблих військовослужбовців у Залі пам‘яті було присутнє керівництво ліцею, Навчально-оздоровчого комплексу, командир взводу, у якому навчається його син Богдан. Разом з присутніми вшанували всіх воїнів, котрі віддали своє життя за Україну.