Роман Володимирович Кучеренко

Я, Роман Володимирович Кучеренко, народився у 1990 році в місті Суми.
Так склалося, що я ріс без батьків, і мене виховувала бабуся з дідусем. 7 років навчався в середній школі міста Охтирка Сумської області.
У 2004 році я вступив до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна.
Там вперше замислився над тим, щоб зв’язати своє майбутнє з армією.
Ще більше моє бажання стати військовим зміцнилося під час навчання у КВЛ, де я продовжив навчання з 2006 року.
3 рота, де я навчався, стала для мене по-справжньому рідним домом. Тут я знайшов друзів на все життя, відчув підтримку офіцерів та вихователів. Тому сумнівів, чи вступати до військового вишу після закінчення КВЛ в мене не було.
З 2008 по 2013 рік я навчався у Житомирському військовому інституті імені С. Корольова на факультеті радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби.
Після закінчення ЖВІ у 2014 та 2015 роках виконував завдання за призначенням на сході України у бойовій військовій частині — Центрі спеціального призначення.
Наразі я проходжу військову службу у 3 навчальній роті КВЛ на посаді офіцера-вихователя 3 взводу.
Пройшовши свого часу школу життя в ліцеї, яка мене загартувала, дуже добре розумію юнаків, які стикаються з певними труднощами на перших порах. Знаю, як їх підтримати, повернути віру в свої сили, допомогти досягти поставленої мети — стати офіцерами Збройних сил України. Як колись допомогли мені мій командир взводу та вихователь, тепер сам допомагаю хлопцям змужніти, долати труднощі, обрати ту чи іншу військову професію. Сподіваюсь, що мій перший випуск 2020 року, мене не підведе…