Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

Вітаємо старшого солдата Шевченко Анну та Кареліну Зою з проходженням базового курсу лідерства!

На базовому курсі лідерства вивчали, хто такий сержант, яка його роль у військовій професії, його кодекс та гасло. Також знайомилися з обов’язками командира відділеня та принципами його роботи з особовим складом.
Що необхідно, щоб сержант ЗСУ був справжнім лідером – умів грамотно керувати та підбадьорювати солдат у важкі моменти. У даному курсі для цього була пройдена смуга лідерства. На ній 16 логічних та фізичних перешкод, які показують на скільки військовослужбовець має лідерські якості. Як він підбадьорює та мотивує особовий склад, яку має фізичну підготовку сам та його підлеглі. Були повторені знання з тактичної медицини та особливості витягування пораненого з поля бою. Згадували навики пересування “двійками”, “трійками”, які мають знати сигнали управління командири відділень у бойових умовах, під час пересування та у розвідці. В умовах курсу зробили добрий наголос на фізичній підготовці військовослужбовця, і не просто солдата, а сержанта, який має бути прикладом для наслідування. Також навчили, що має робити сержант і яким він має бути для того, щоб був опорою для командира. Зайняття були як теоретичні, так і практичні. Солдати Щевченко та Кареліна навчились не лише слухати завдання і виконувати задачі, але і самі ставити задачі, видавати бойові накази, ознайомилися і вивчили, що таке TLP, WARDO, SMESC, OPORD, METT TC, SALUTEHIM, OAKOC та інші команди й абревіатури, які використовуються для управління та видачі бойового наказу.
І на завершення, звісно, це трьохдобовий польовий вихід, де всі відпрацювали отримані знання. Це те випробування, яке варто пройти кожному для отримання сержантського звання. Для того, щоб навчитися основам управління та співпраці сержанта з офіцерським складом та підлеглим.