ПЕРЕБЕЙНОС ОЛЕКСАНДР РУСЛАНОВИЧ

Я, Перебейнос Олександр Русланович, народився 23 січня 2000 року в мальовничому селі Михайлівка, яке розкинулось на лівому березі стрімкоплинного Дністра на кордоні з Молдовою у сім’ї машиніста меліоративних систем і сільської вчительки. Я ріс дуже допитливим хлопчиком і мріяв стати військовим ˗ захисником своєї Батьківщини.

Закінчивши НКВ І-ІІІ ступенів с. Михайлівка, я почав втілювати свою мрію в реальність. Власними силами та наполегливою вдачею поступив до Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Спочатку нелегко було сільському хлопчині підкорювати столицю, але на чолі з наставниками
Перфільєвим А.Ю., Бутом М.Б., Комар Н.М. та педагогічним складом, я долав граніт науки крок за кроком. Поштовхом було й те, що мій батько одним з перших із села пішов відстоювати суверенітет держави на сході нашої Батьківщини. Я пишаюсь своїм батьком і беру з нього приклад.

Навчання в ліцеї – це квиток в життя, це серйозна підготовка до вступу у вищий навчальний заклад, це відстоювання себе як особистості-індивідуальності,  торування стежини в доросле, самостійне життя. У ліцеї я був кращим у спорті, товариським, веселим юнаком. Там я познайомився з багатьма друзями. Після закінчення КВЛ добре склав ЗНО і вступив до Військової академії м. Одеси на факультет підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння.

На сьогодні я курсант IV курсу і здобуваю навики військової професії, яка дуже мені цікава і близька по духу, прямую стежиною військової служби, щоб стати справжнім військовим офіцером. І нині хочу подякувати всьому педагогічному, офіцерському складу та начальнику КВЛ ім. І.Богуна Гордійчуку Ігорю Володимировичу, що допомагали мені йти за своєю мрією. Дякую! Щиросердечне вам Дякую!!!

А вихованцям КВЛ бажаю не сходити зі свого шляху, як би вам важко не було, не відступайте від своєї мети! Йдіть вперто і наполегливо до поставленої вами цілі. Вступайте у вищі військові навчальні заклади, ставайте на захист своєї родини, своєї Батьківщини. Будьте гідними синами  й доньками, патріотами  своєї держави –України!

 

Перебейнос Олександр Русланович – випускник ліцею 2017 р. 6 роти 2 взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Поділитись: