Дмитро Наконечний

Випускник 1 навчальної роти 1  взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року, а нині курсант  третього курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дмитро  Наконечний.

За час навчання в Київському військовому ліцеї Дмитро  продемонстрував здатність до співпраці, відповідальне ставлення до навчання, відрізнявся організованістю та дисциплінованістю, виявляв доброзичливість у спілкуванні. Був передовиком навчання.

Кмітливий, розумний, цілеспрямований, впевнений у собі. Мав авторитет серед однолітків та повагу й довіру старших.

Успіхи і досягнення Дмитра в різних видах діяльності, особистісні якості, які орієнтовані на конструктивну співпрацю, мали  позитивний прогноз професійної успішності.

На даний час Дмитро — командир групи, має високі показники в навчанні. Бере участь у різноманітних зборах і конференціях.

Також був учасником міжнародних  зборів Baltic Guards 2017, де став найкращим скаутом серед учасників із  7 країн.

«Навчання в ліцеї було важливим рішенням, про яке шкодувати не буду. Мужність, організованість, відчуття справедливості та багато іншого я зміг розвинути за час навчання. Військова спеціальність мені подобалася з дитинства, коли ми бігали з палицями-автоматами, а можливість працювати в сфері оборони та міжнародного співробітництва говорить сама за себе.

Говорячи про майбутнє, я маю на меті покращити авторитет України на міжнародній арені в безпековій сфері, брати участь в наукових конференціях, в міжнародних зборах тощо».

Завдяки таким  юнакам, як Дмитро, а їх, на щастя, багато, можна з впевненістю дивитись в майбутнє України. Це справжні професіонали своєї майбутньої професії, які мають гострий розум та щиро прагнуть до розвитку та процвітання своєї країни.

Успіхів, перемог і тільки вперед!