СПІВЧУВАЄМО…

Сьогодні минає шоста річниця від дня героїчної загибелі на сході України молодшого сержанта КАНДЕЛИ Володимира Васильовича.
Керівництво та особовий склад ліцею висловлюють глибокі співчуття всім родичам та близьким Володимира.
19 серпня 2020 року бойові побратими Володимира — начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. та заступник начальника ліцею – начальник Навчально-оздоровчого комплексу полковник Потєхін П.Г. долучилися до ранкового церемоніалу вшанування пам’яті захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.
На превеликий жаль, у цій війні ми втрачаємо кращих синів та доньок нашої Батьківщини, які гинуть у боях за нашу вільну, незалежну Україну. 19 серпня 2014 року в ході запеклих боїв на висоті Савур-Могила молодший сержант Володимир Кандела внаслідок обстрілу ворожих танків отримав смертельне поранення, однак прикрив тілом свого важко пораненого командира.
Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р. «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Указом № 10 від 13 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою «Народний Герой України» (посмертно).
У цей день ми низько схиляємо голови перед нашими захисниками.
Вічна слава героям!