Мрія дитинства – «крилата піхота»

Випускник 2017 року 4 взводу 7 навчальної роти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. І. Богуна – Грачов Владислав Сергійович.
У дитинстві мама з татом мені розповідали про прадіда, який воював за нашу свободу в часи Другої світової війни. Він дійшов до самого Берліна. Я дуже ним пишався. Мій дядько був десантником. Він розповідав про службу, про стрибки з парашутом. Мені хотілося бути схожим на них, і я вирішив стати військовим. Життя склалося так, що я залишився з мамою і зрозумів, що повинен допомагати їй у всьому. Було складно. Тоді я вирішив, щоб стати справжнім чоловіком та допомагати їй, я піду до військового ліцею і доведу усім, хто в мене не вірив, що всього зможу досягнути самостійно.
У 2015 році я склав вступні іспити до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна, що знаходиться в місті Боярка. Спочатку було дещо важко змиритися з тим, що тобою командують твої однолітки, але потім призвичаївся і все пішло добре. У Боярці мені дуже сподобалося, і я без вагань перейшов до КВЛ, щоб продовжити навчання.
У КВЛ теж було нелегко. До нас вже не ставилися, як до дітей. І це правильно. Через деякий час мене призначили на посаду заступника командира взводу. У ліцеї були тренування з рукопашного бою та з боротьби. Я відвідував ці тренування. Отримав значок «Воїн-спортсмен» ІІІ ступеня. Увесь вільний час я приділяв заняттям з боротьби і ходив на тренування навіть коли був у відпустці.
Ще навчаючись у Боярці, я мріяв вступити на факультет ДШВ Військової академії в м.Одеса. Мені говорили, що там важко, але мені було цікаво спробувати все на собі. Тепер я курсант Військової академії. Вже на першому курсі виконав програму стрибків, здійснивши свою мрію дитинства, але певен – це тільки початок. Я пишаюся тим, що в майбутньому стану офіцером, захисником нашої України.

Поділитись: