ВИПУСКНИК 5 РОТИ 1 ВЗВОДУ 2019 РОКУ РОМАН ПОПОВИЧ

Роман Попович на даний час навчається на 2-му курсі Військового  інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут.

У 2017 вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, навчався у 1 взводі 5 навчальної роти.

За час навчання зарекомендував себе як енергійний, розумний, відповідальний, ініціативний та цілеспрямований ліцеїст з жагою до справедливості та стійкими моральними переконаннями.

У період навчання в ліцеї брав активну участь у заходах ліцею та роти. Займав посаду журналіста взводу, був передовиком навчання та мав нагрудні знаки з англійської мови – 1-го ступеню, захисту України та спорту – 1-го ступеню. Також був капітаном команди з баскетболу.

У 2018 році брав участь  в параді до Дня Незалежності України.

Про свій шлях становлення справжнього офіцера  хлопець  розповів таке:  «З дитинства  мріяв стати військовослужбовцем. Хотів бути схожим на діда, так як все дитинство провів у його оточенні й хотів послідувати його прикладу. Свій військовий шлях розпочав з Київського військового ліцею імені Івана Богуна, головною ціллю навчання там було здобути знання для подальшого вступу до військового інституту».

За час навчання в ліцеї бажання вивчати військову справу тільки посилилось. Постійно працював над вдосконаленням своїх навичок як у  фізичному, так і стройовому напрямках, завжди прагнув бути найкращим у всьому, хоча й не завжди виходило, але ніколи не здавався.

Після закінчення Київського військового ліцею ім. І. Богуна продовжив вивчати військову справу у Військовому інституті Телекомунікацій та інформатизації за спеціальністю «Озброєння та військова техніка».

Кращий курсант факультету бойового  застосування систем управління та зв’язку, курсант 394 навчальної групи.