Вірність мрії…

Наразі завершилася вступна кампанія до Військової академії (м. Одеса), сучасного міжвидового військового навчального закладу, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію.

Цьогоріч до потужного військового вишу вступили і випускники Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Наші вихованці не тільки успішно пройшли перевірку на силу та витривалість, а й довели, що отримані в ліцеї знання та навички зробили їх серйозними суперниками для всіх охочих стати курсантами  Військової академії.

Серед тих, хто виборов право навчатися, віце-старшина 3 навчальної роти Нікіта Глущенко.

Юнак народився в місті Снігурівка Миколаївської області. Після закінчення 7 класу вступив до Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ у місті Боярка, а після завершення навчання в НОК  продовжив навчатися  в КВЛ.

Під час навчання у 3 навчальній роті Нікіта здійснив 5 самостійних стрибків з парашутом та отримав 3 дорослий розряд. Був призначений на посаду старшини, а за відмінне виконання обов’язків отримав звання «віце-старшина».

Він неодноразово був нагороджений відзнаками ліцею: за успіхи в навчанні та вивчення англійської мови відзнаками 1 ступеню,  за досягнення у вивченні предмету «Захист України» отримав спортивну кваліфікацію «Воїн-спортсмен» 1 ступеню.

Після завершення навчання в КВЛ вступив до  Військової академії (м. Одеса) на факультет військової розвідки та спецпризначення. Під час вступної кампанії посів 2 місце в рейтинзі серед майже 100 абітурієнтів у своїй спеціальності.

Нікіта зізнається, що на шляху до здійснення своє мрії завжди відчував підтримку командира роти, офіцерів та вихователя: «Це дуже важливо, коли в тебе вірять, підтримують, а головне – мені було на кого рівнятися».

Поділитись: