УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ В ЦЕРЕМОНІЇ УРОЧИСТОГО ПІДНЯТТЯ НАЙБІЛЬШОГО ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

22 серпня 2020 року відбулося урочисте відкриття меморіалу, де був піднятий найбільший прапор України. Флагшток споруджений на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України в Другій світовій війні», біля «Батьківщини-матері». Його висота близько 90 метрів, а розміри полотнища, вагою 32 тонни, становлять 16 на 24 метри.

З печерських пагорбів Державний прапор України буде видно з багатьох місць столиці і вдень і вночі. Прапор до флагштока піднесли та підняли ветерани АТО у супроводі військового оркестру та барабанів.

На церемонію підняття прапора, в якій взяли участь українські військові, ветерани війни на Донбасі, представники дипломатичного корпусу, культурні діячі, громадськість, були запрошені вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

З вітальним словом до присутніх звернувся київський міський голова Віталій Кличко. Зі святом Державного прапора учасників урочистого відкриття меморіалу привітав начальник Київського військового ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.