ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх з нагоди Дня Державного Прапора України та великого національного свята – Дня Незалежності України!

29 років тому, 24 серпня 1991 року стало початком відліку історії сучасної української державності.

День Незалежності України –  величне державне свято, яке уособлює вікові прагнення українського народу до національного відродження та свободи.  Ми з впевненістю можемо стверджувати, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна захищати демократичні цінності та свободу.

Сьогодні кращі сини й дочки захищають свою неньку Україну від підступного та жорстокого ворога. Це спонукає кожного з нас до усвідомлення особливої відповідальності перед своєю країною, загиблими на полі бою героями, нашими батьками і дітьми.

У найскладніший період історії країни найголовніша мета педагогічного та виховного складу нашого славетного навчального закладу – зростити покоління патріотів, готових захищати свою державу, право українського народу жити у вільній та демократичній країні.

Гідний внесок у боротьбу з російським ворогом вносять випускники  Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Герой України Кизило Андрій Олександрович,  Квач Орест Арсенович, Шаповал Олександр Сергійович, Білобров Юрій Вікторович, Безручак Андрій Іванович, Григор Руслан Петрович, Галущенко Андрій Вікторович, Арнаут Дмитро Ілліч, Ощепков Олексій Вікторович, прапорщик Дробот Ігор Іванович — вони захищали неньку Україну до останнього подиху. Будемо гідними їх пам’яті, їх жертовного подвигу заради незалежності нашої країни!

Шановні друзі!

Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Вірмо, безсумнівно настане той час, коли Державний прапор України знову замайорить над звільненими від окупації Кримом, містами і селами українського сходу.

Бажаю всім захисникам української землі міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань, а їх родинам — злагоди та благополуччя!

Слава нескореному українському народові! Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК