ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ В БОЯХ ЗА НАШУ ВІЛЬНУ, НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ!

23 серпня 2020 року на Лук’янівському військовому цвинтарі відбулася панахида в пам’ять про  героя-захисника Савур-могили  Темура Даміровича Юлдашева,  який загинув 24 серпня 2014 року від кулі снайпера. Разом з рідними та близькими  бойового побратима вшанувати начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук та начальник Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ полковник Петро Потєхін.

Професійний військовий Темур Юлдашев служив у Збройних силах України, звільнився у резерв 2008 року. До війни він був відомим спортсменом, майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, наставником спортсменів-важкоатлетів та громадським діячем.

З перших днів російської агресії на сході України Темур Юлдашев як справжній патріот України із власної ініціативи почав формувати з добровольців батальйон поліції особливого призначення в Луганській області. Потрапив у полон до російських бойовиків, які тримали його в будівлі СБУ в Луганську. Після 35 днів полону йому вдалося втекти й він продовжив воювати за незалежність і соборність України.

Темур Юлдашев знаходився серед захисників Савур-могили у зведеній групі українських спецпризначенців під командуванням Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука.

Посмертно 4 серпня 2015 року був нагороджений відзнакою «Народний герой України»,  а 22 січня 2016 року – державним орденом «За мужність» III ступеня.

Зв’язати своє життя зі Збройними силами України вирішив його син  Аристарх. Цього року він вступив до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна.