ДЕНИС ПОЛІВАНЧУК

Випускник 1 навчальної роти 2  взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року, а нині курсант  третього курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За час навчання в Київському військовому ліцеї Денис продемонстрував старанність та відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Кмітливий, доброзичливий,  цілеспрямований, впевнений у собі юнак. Любив грати в шахи. Мав повагу серед однолітків та офіцерів. Був старанним у навчанні та став передовиком..

 

«Навчання в ліцеї стало для мене дуже важливим рішенням, про яке я ніколи не пошкодую. І я радий, що мої рідні та близькі підтримали мене в цьому. Колективність, дружність, організованість, заправка ліжок, дисциплінованість, вміння правильно користуватися часом — це мала частина з того, чого я навчився у військовому ліцеї. На майбутню військову службу мене надихнули піти всі ті події, що сталися, починаючи з 2013 року, та участь моєї родини в цих подіях.

Про майбутнє я зараз нічого не хочу говорити, бо про це потрібно розповідати тоді, коли вже  чогось досягну. Скажу одне: надалі продовжуватиму службу в ЗСУ та намагатимусь внести позитивні та корисні зміни в майбутнє нашої країни разом з такими ж відповідальними юнаками, які готові змінювати Україну на краще!»