ВІТАЄМО ВИПУСКНИКА КВЛ ЖИРНОВА М.М. З ПРИСВОЄННЯМ ЗВАННЯ «ГЕНЕРАЛ-МАЙОР»

Від мене особисто та від всього особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна хочу висловити щирі вітання Жирнову Миколі Миколайовичу, одному з найкращих випускників Київського військового ліцею, з нагоди  присвоєння йому чергового військового звання —  «генерал-майор» (згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2020 року №346/2020).

Після закінчення Київського військового ліцею, де він відзначився високими результатами у навчанні та фізичній підготовці, Микола  Миколайович успішно здобув вищу військову освіту у Кам’янець-Подільському вищому військово-інженерному командному училищі. Пройшов шлях від командира взводу до командувача Сил підтримки Збройних сил України.

З 2001 по 2002 рік у складі багатонаціональних сил ООН з підтримання миру виконував миротворчу місію в Південному Лівані. У 2009 році закінчив Національну академію оборони України (оперативно-стратегічний рівень). З лютого 2020 року очолює командування Сил підтримки ЗС України. Нагороджений трьома орденами, подякою Кабінету Міністрів України, відзнакою Міністра оборони України «Доблесть і честь» та медалями.

Для вихованців Київського військового ліцею, всього особового складу КВЛ Ви є прикладом для наслідування, зразком бездоганної військової кар’єри.

Нехай Ваша плідна праця  на благо України та її Збройних сил буде багата на вагомі здобутки, а військова кар’єра позначена новими звершеннями. Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та надійного родинного тилу.

 

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК