Урочистості з нагоди Дня знань відбулися у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

1 вересня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Урочистий захід, в якому взяли участь ліцеїсти першого та другого курсів, відбувся  на плацу ліцею.

Перед присутніми з вітальним словом виступив начальник КВЛ генерал-майор Ігор Гордійчук, який привітав вихованців ліцею та побажав їм наснаги та сумлінності у навчанні, відмінних результатів та висловив впевненість, що вони гідно пройдуть випробування на витривалість сили духу, перевірку міцності волі та бажання здійснити свої мрії – стати офіцерами Збройних сил України.

Також із Днем знань юнаків та дівчат привітав директор Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України Мірненко Володимир Іванович.

Згідно з наказом начальника КВЛ генерал-майора І. Гордійчука відбулося нагородження найкращих ліцеїстів нагрудним знаком: «За успіхи у навчанні» I ступеня були відзначені 6 ліцеїстів,  «За успіхи у навчанні» II ступеня — 28 ліцеїстів, «За успіхи у вивченні англійської мови» II ступеня — 3 ліцеїсти.

Стипендія імені Івана Мазепи за високі  досягнення у навчанні  ліцеїсту 5 навчальної роти Едуарду Рогову була вручена головою громадської організації «Родина Мазеп» капітан-лейтенантом запасу Мазепою І.В. та підполковником Олексієм Мазепою.

Новий навчальний рік у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна стартував!