РУСЛАН ХОМЕНКО

Випускник 1 навчальної роти 4  взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року, а нині курсант  третього курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

«У дитинстві я полюбляв дивитись серіал «Кадети» і мріяв потрапити в такий заклад, і настав той час,  коли мої рідні запропонували  військовий ліцей.

Я із задоволенням почав навчатися  у 2014 році  в НОК КВЛ ім.Івана Богуна після 7 класу,  але в мене було замало  часу тому, що я дізнався про нього дуже пізно, і мені було важко підготуватися до вступу.

Після вступу перші пів року було  дуже важко звикнути до розпорядку дня і такої суворої дисципліни, шити білі комірці на формі. Для мене було щось нове: тримати кожен вечір голку і нитку білого кольору, але я не опускав рук і був сповнений віри в свої сили,  і знав, що  в мене все вдасться. Я на першому курсі ліцею був повнотілий,  і фізична культура мені була дуже важкою. У кінці першого курсу я пішов на канікули та все літо займався спортом, відвідував басейн. На завершенні канікул я схуднув і мені давалась фізична підготовка набагато краще, біг 1,5км, 60м. та підтягування на перекладині.

У 2016 році я перейшов до Києва після складання  ДПА на 3-4 курс, там почалось нове життя, і я почував себе впевнено після 2-х років в НОК КВЛ.

З початку 3 курсу я почав готуватись до ЗНО, і була мрія вступити до Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

У 2018 році я закінчив ліцей і вступив до ВІКНУ.

На теперішній час я навчаюсь на 3 курсі за спеціальністю геоінформаційні системи та технології.

Мені дуже сподобались минулі роки в ліцеї, і це залишиться на все життя в моєму серці, дуже багато теплих та приємних моїй душі спогадів.

Я не вважаю втраченим час,  проведерий в ліцеї.

Мені ліцей дав доросле життя, саме тут  я зрозумів, що все цікаве ще  попереду. А особливо я хочу  подякувати своїм вихователям, керівному складу, а також учителям за навчання, і ще хочу окремо подякувати за те, що вони мені  дали знання, підтримку і правильний напрямок у доросле  життя».

 

За час навчання в ліцеї Руслан зарекомендував себе як старанний, здібний, сумлінний, дисциплінований, наполегливий, цілеспрямованим і дуже відповідальний ліцеїст. Мав авторитет серед однолітків та повагу вихователів та офіцерів.

Бажаємо Руслану успіху, натхнення, нових звершень і перемог!