ТВОРЧА ЗУСТРІЧ

У Національному парку України «Межигір’я» відбулася презентація збірки, до якої ввійшли пісні 22 учасників бойових дій російсько-української війни, авторів та виконавців власних пісень.
У заході взяли участь учасники бойових дій АТО/ООС та члени їхніх родин, військовослужбовці Збройних сил та Національної гвардії України, волонтери, родини загиблих героїв, представник КМДА.
Представником Київського військового ліцею імені Івана Богуна був Педюра Михайло Миколайович.
Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та ветеранів війни «ІНАТО» було здійснено випуск збірки пісень «Пісні не скорених війною» (Частина 1).
Заступник голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та ветеранів війни «ІНАТО» Юрій Стеценко розповів, що робота над збіркою тривала рік і 1 місяць.
Усього у книзі 90 пісень 22-х авторів і виконавців власних пісень. У ній є ноти мелодій, гітарні акорди та слова.
Музичними редакторами збірки стали двоє чинних офіцерів ЗС України – полковник Володимир Матвійчук та підполковник Андрій Бондар.
Захід відбувся за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗС України та КМДА. Загалом ці книжки будуть безкоштовно розповсюджуватися в публічних бібліотеках, військових частинах, вищих і середніх навчальних закладах. Організатори запевнили, що будуть і надалі збирати інформацію, і мають надію, що з’явиться ще 2 частина збірки «Пісні не скорених війною».
Поділитись: