НАС ЄДНАЄ МОВА!

10 вересня 2020 року з метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбувся другий (підсумковий) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У творчому змаганні взяли участь як курсанти вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, так і ліцеїсти військових ліцеїв.
За рішенням журі Конкурсу цьогоріч найкращими знавцями української мови серед військових визначено ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна: РАСНІЦЬКУ Олену та КУДЛЕНКА Артема, які посіли перше та друге місця відповідно.
Кропітка праця ліцеїстів, любов до рідної мови та допомога вчителів ліцею стали підґрунтям досягнутих результатів. Ще Василь Сухомлинський зазначав, що в руках педагога слово є могутнім виховним засобом, яке здатне піднести, звеличити людину в її власних очах, утвердити її патріотичну свідомість і громадянську гідність, на все життя відкрити в її серці невичерпні й вічні джерела любові до своїх предків. Шанобливе ставлення до української мови є ознакою справжніх патріотів України, повноцінних громадян своєї держави. Так тримати!

Поділитись: