У КВЛ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ЧЛЕНИ КОМІСІЇ КОМАНДУВАННЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З метою виконання вимог спільної директиви Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил щодо передачі  Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна у підпорядкування командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України була створена комісія.

З 28 вересня 2020 року в Київському військовому ліцеї розпочалася робота членів комісії командування Сухопутних військ Збройних Сил України на чолі з командувачем підготовки командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Павлюком О. О.

Начальник ліцею генерал-майор Гордійчук І.В. виступив з доповіддю перед членами комісії про завдання ліцею, правову базу, структуру, навчальну та матеріально-технічну базу тощо. Також члени комісії заслухали доповідь за напрямками: заступника начальника ліцею з морально-психологічного забезпечення — начальника відділення полковника Пікуля Є.В., начальника навчальної частини підполковника Єрмоленка Д.В., помічника начальника ліцею з фінансово економічної роботи — начальника служби
лейтенанта Овдієнка П.М. та  начальника медичної служби — начальника медичного пункту старшого лейтенанта медичної служби
Руду Я.В.

Також було обговорено ряд проблемних питань. Після інструктажу комісія з перевірки стану справ розпочала свою роботу  за напрямками діяльності згідно з  планом роботи в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.