ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПАНОВЕ ВЧИТЕЛІ, ВИХОВАТЕЛІ, ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівника освіти!

Це свято шанують усі, хто глибоко цінує та поважає працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Адже в житті кожного з нас  був той самий Вчитель з великої літери, який допоміг визначитися з подальшим життєвим шляхом, розкрив безмежний світ знань, побачив неповторну індивідуальність та передав безцінний скарб освіченості.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна працюють вчителі й вихователі, яким притаманні високий професіоналізм, відданість професії, терпіння, мудрість, натхнення і душевна доброта, готовність розкрити свою душу для кожної дитини. Для вихованців ліцею вони є взірцем вірності своєму покликанню, тому не дивно, що навіть через багато років у день професійного свята випускники КВЛ з великою вдячністю вітають своїх учителів і вихователів.

Хочу відзначити, що під час здійснення дистанційного навчання у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 у світі педагогічний склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна довів свій професіоналізм та компетентність, спроможність опановувати новітні технології та застосовувати їх у навчальному процесі.

За вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, бездоганну педагогічну роботу  6 вчителів КВЛ отримали почесні звання “Заслужений вчитель України”: КОЗЕРЕНКО О.К., СИВАШЕНКО С.М., ШЕВЧЕНКО А.М., АЛІСОВА С.В., ШКУРАТ О.В., ФАТЄЄВА О.Н. Званням “Відмінник освіти України” відзначені 10 вчителів: ФЕСЕНКО О.Д., УЛАНОВА-КОВАЛЬЧУК Г.М., КАСЯРУМ О.І., КОЗЕРЕНКО О.К., ЛИХВАР Л.І., СИВАШЕНКО С.М., ШЕВЧЕНКО А.М., АЛІСОВА С.В., ХАРЧЕНКО В.О.,ФАТЄЄВА О.Н.

Держава високо оцінила сумлінну викладацьку працю ФЕСЕНКО О.Д., КОЗЕРЕНКО О.К, ФАТЄЄВОЇ О.Н., нагородивши їх орденом Княгині Ольги ІІІ ступеню. Відзнаку Міністерства оборони України “Знак пошани” має вчитель ФАТЄЄВА О.Н., а відзнаку Міністерства освіти і науки України  нагрудний знак “Василь Сухомлинський”  — КОЗЕРЕНКО О.К.

Свої наукові розробки та дослідження застосувують у педагогічній діяльності кандидати наук ШЕВЧЕНКО А.М., ОЛІЙНИК О.В., САМОФАЛОВ М.О.

Тому цілком заслужено, що ліцеїсти-богунці виборюють призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах з навчальних предметів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, олімпіадах зі спеціальних дисциплін.  Серед них Мацюк Дмитро, Маєвський Артур, Хомчук Микола, Колесник Андрій, Братиця Костянтин, Мірошніченко Євгеній та багато інших.

Шановні колеги!

Дякую вам за сумлінну працю! Низький уклін за вашу вірність покликанню і багатство душі, яке ви щедро даруєте нашим вихованцям! Бажаю постійного творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і нових досягнень у професії!

Слава нескоренному українському народові! Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів! Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК