ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх причетних з Днем працівника кадрових органів.

Традиційно у першу неділю жовтня відзначається це професійне свято, що свідчить про важливу роль і вагомий внесок кадрових органів у справу реформування та розвитку Збройних сил України.
Працівники кадрових органів на шляху розбудови нової армії, у складний для країни час, своєю важливою, відповідальною, але не завжди помітною роботою із кадрового забезпечення Збройних сил України, довели вірність та відданість справі служіння українському народу.
За результатами вашої злагодженої та кропіткої роботи підготовлено та реалізовано тисячі наказів з кадрових питань, десятки тисяч рішень щодо присвоєння військових звань, нагороджень особового складу державними нагородами та відомчими відзнаками. Висловлюю слова вдячності за високий професіоналізм і оперативність у виконанні завдань щодо підготовки документів з питань визначення учасників бойових дій.
Окремі слова подяки адресую ветеранам кадрових органів. Щиро вдячний кожному з вас за вашу відданість справі, зразкову службу та сумлінність.
Упевнений у тому, що працівники кадрових органів і надалі з гідністю будуть нести це звання, демонструючи наполегливість та старанність у роботі з військовослужбовцями та цивільним персоналом.
В нашому ліцеї кадрову службу організовують та здійснюють підполковник Юрій Столярчук, капітан Галина Шевченко, старший солдат Тетяна Гоцак, працівники ЗС України: Сергій Коновалов та Наталія Пургіна.
Бажаю всім вам здоров’я, добра, сімейної злагоди, добробуту у ваших родинах, наснаги та нових звершень в ім’я Збройних сил та незалежної України.
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Слава Україні!
З повагою
начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК