«КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА»

03 жовтня 2020 року на футбольному полі спортивного комплексу  Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся фінал ІІІ турніру з футболу за кубок пам’яті  Героя України Андрія Кизила.

Турнір був започаткований Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна у 2018 році і присвячений пам’яті Героя України Андрія Кизила – випускника 1 навчальної роти ліцею. У 2019 році турнір набув статусу відкритого. Третій за ліком турнір стартував у вересні груповими етапами, в яких брали участь ліцеїсти

8-9 класів (НОК КВЛ), 10-11 класів (КВЛ) та етап змагань шкільних команд м. Києва (не відбувся через ситуацію з COVID-19).

Головний трофей у фіналі розіграли команди Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Рахунок у першому таймі відкрили гості, а в другому — господарі його зрівняли. Матч проходив у напруженій боротьбі й до останніх хвилин тримав глядачів у напрузі. На останніх хвилинах удача посміхнулася гостям, і вони вирвали перемогу з рахунком 2:1.

За фіналом турніру спостерігали почесні гості: народний депутат України, колишній випускник ліцею Артем Нагаєвський, радник президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Оксана Кудряшова та директор Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Василь Петрович.  Знаковим було і те, що на цьому турнірі було офіційно відкрито оновлений спортивних комплекс ліцею, який відтепер носитиме ім’я Героя України Андрія Кизила, про що у своєму заключному слові наголосив начальник ліцею, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук. Він подякував народним депутатам України, зокрема Артему Нагаєвському, Українській асоціації футболу в особі Валентина Латипова та президента асоціації Андрія Павелка, а також Печерській РДА та відділу молоді й спорту, зокрема Оксані Кудряшовій, за підтримку та допомогу в проведенні щорічного турніру, спрямованого на  патріотичне виховання молоді та майбутніх офіцерів Збройних сил України, а також привітав переможців та призерів турніру і побажав їм у майбутньому спортивних перемог та успіхів у навчанні.