БЄЛОЗЬОРОВ ВОЛОДИМИР

Випускник 2019 року 6 навчальної роти 1 взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна Володимир Бєлозьоров.

           Мене звуть Бєлозьоров Володимир Андрійович, я народився в Києві 6 червня 2001 року. До 9 класу навчався у Київській СШ 94 «Еллада», вивчаючи іноземні мови, такі як англійська та грецька. У 9 класі вступив у КВЛ, оскільки захотів присвятити своє життя військовій справі.

            Ще змалку завдяки своїм батькам, а саме батьку, котрий показав мені небо з «висоти пташиного польоту», я вирішив пов’язати своє життя з небом , та стати захисником, а саме — військовим льотчиком. Для цього і вирішив спочатку вступити до КВЛ, оскільки прагнув підготувати себе до вступу до вищого військового навчального закладу. У ліцеї постійно брав участь у семінарах на заняттях з правознавства та етики, які викладав капітан першого рангу Анатолій Грищук.

            Під час навчання для мене були прикладом офіцери моєї роти: п/п-к Перфільєв А.Ю, п/п-к Бут М.Б, майор Черниш Н.О. та м-р Ситенький Ю.І, Сидорчук П.І. та вихователь Олена Вікторівна, які завжди допомагали мені у різних життєвих ситуаціях. Офіцерам ліцею дуже вдячний за те, що показали, яким повинен бути справжній військовослужбовець. Нині я навчаюсь на першому курсі Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба за спеціальністю «Льотна експлуатація та бойове застосування літаків». Протягом двох років у ліцеї я здобув не лише багато друзів, а також необхідний безцінний досвід, який допомагає мені кожного дня.