У КВЛ ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ З « БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ »

9 жовтня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна в рамках тижня «Безпеки життєдіяльності» були сплановані та проведені заняття з особовим складом ліцею.
Заняття проводились як теоретичні, так і практичні. Основні напрямки занять: проблеми безпечного перебування людини в довкіллі в процесі різних видів її діяльності та в надзвичайних ситуаціях, безпека життєдіяльності у всіх життєвих обставинах та заходи протипожежної безпеки.
На запрошення керівництва ліцею для проведення практичних занять долучилися начальник Центрального територіального відділу пожежної безпеки полковник Ущапівський Володимир Васильович, майор Плужник Павло Миколайович — офіцер ЦТВПБ, полковник Борискін Олександр Валентинович — начальник відділу бойової підготовки, полковник Контур Олександр Вікторович — заступник печерського РУ ДСНС в місті Києві служби цивільного захисту.
Особовий склад ліцею був ознайомлений з призначенням, використанням та експлуатацією пожежних багрів, хімічно-пінних, вуглекислотних, повітряно-пінних та порошкових вогнегасників. Була проведена демонстрація застосування засобів гасіння.
Юнакам було цікаво спостерігати за роботою пожежного розрахунку при гасінні полум’я.
Під час навчальних занять були дотримані всі заходи безпеки.