У КВЛ ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ З « БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ »

9 жовтня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна в рамках тижня «Безпеки життєдіяльності» були сплановані та проведені заняття з особовим складом ліцею.
Заняття проводились як теоретичні, так і практичні. Основні напрямки занять: проблеми безпечного перебування людини в довкіллі в процесі різних видів її діяльності та в надзвичайних ситуаціях, безпека життєдіяльності у всіх життєвих обставинах та заходи протипожежної безпеки.
На запрошення керівництва ліцею для проведення практичних занять долучилися начальник Центрального територіального відділу пожежної безпеки полковник Ущапівський Володимир Васильович, майор Плужник Павло Миколайович – офіцер ЦТВПБ, полковник Борискін Олександр Валентинович – начальник відділу бойової підготовки, полковник Контур Олександр Вікторович – заступник печерського РУ ДСНС в місті Києві служби цивільного захисту.
Особовий склад ліцею був ознайомлений з призначенням, використанням та експлуатацією пожежних багрів, хімічно-пінних, вуглекислотних, повітряно-пінних та порошкових вогнегасників. Була проведена демонстрація застосування засобів гасіння.
Юнакам було цікаво спостерігати за роботою пожежного розрахунку при гасінні полум’я.
Під час навчальних занять були дотримані всі заходи безпеки.

Поділитись: