ПРАКТИКА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

08 жовтня 2020 року після тривалої перерви, через проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусу 2019-nCoV, відновили заняття з мовної практики з ліцеїстами гості-носії англійської мови.

Так, у четвер до занять долучились: наш постійний гість Майкл Піїл (Michael David Peel) та представник посольства США в Україні капітан армії США Натан Брок (Nathan Brock).

Майкл відвідав 4 уроки (31, 32, 34 та 63 навчальні взводи), капітан Натан Брок – 3 уроки (41, 51 та 52 навчальні взводи).

Майкл Піїл відмітив значний прогрес у ліцеїстів старшого курсу в порівнянні з минулим роком, а капітан Натан Брок, який мав можливість поспілкуватися з ліцеїстками, зауважив, що увага до ґендерних питань з боку керівництва країни в цілому та у ліцеї зокрема є гарним кроком назустріч міжнародним цінностям, зосередивши увагу на тому, що переважна більшість сучасних армій давно застосовує ґендерний підхід, як перевірену часом стратегію підвищення бойового потенціалу Збройних сил.

Гостям сподобався настрій ліцеїстів й захоплення, з яким вони описують свої будні та перспективи, що відкриває для них навчання у військовому ліцеї на шляху до мрії стати військовим та боронити рідну неньку Україну.